banner

POILSIS GRAIKIJOJE

Užsisakykite apgyvendinimą Graikijoje, Kretos saloje su ANEX Tour!

GRAİKİJA

Apie šalį

Graikija užima pietines Balkanų pusiasalio teritorijas ir greta jo esančias salas, taip pat Mažosios Azijos pakrantės salas. Iš viso šalyje yra beveik 2000 salų, tai yra 20% visos teritorijos. Graikijos sienos ribojasi su Albanija, Makedonija, Bulgarija ir Turkija. Graikiją skalauja Viduržemio, Jonijos, Egėjo ir Libijos jūros.

Graikija sujungia geriausias turizmo ir poilsio galimybes kiekvieno turisto skoniui ir biudžetui. Tai atostogos paplūdimyje, pažintinės kelionės, verslo kelionės ir individualios atostogos. Sakoma, kad Graikija turi viską, ir mes negalime su tuo nesutikti: švelnus Viduržemio jūros klimatas, švelni Egėjo jūra, šilta saulė, spalvinga gamta, didelis viešbučių pasirinkimas, puiki virtuvė, turtingas istorinis paveldas ir kultūra, prieinamos kainos. Būtent todėl kasmet čia atvyksta milijonai turistų iš įvairių šalių. Graikai yra pripažinti šimtamečiai. Mokslininkai išaiškino jų ilgaamžiškumo paslaptį – viskas dėl nacionalinės virtuvės, kuri remiasi trimis paprastais principais: produktų sezoniškumu, paruošimo paprastumu ir nauda sveikatai.

Išvystyta turizmo infrastruktūra, nuostabūs paplūdimiai ir visame pasaulyje žinomi istoriniai objektai, paveldėti iš senovės civilizacijų. Atostogos Graikijoje – tai vaizdingos žalios lygumos, aukštos uolos, auksinės pakrantės ir kvapą gniaužiantys panoraminiai vaizdai. Žinoma, renkantis kurortus Graikijoje populiariausios yra salos, kurių pasididžiavimas – begalė paplūdimių, garsėjančių pakrančių vandenų grynumu ir nepaliesta gamta.

Graikija yra senovės lopšys. Ji sugebėjo į mūsų dienas atnešti daugybę senovės kultūros istorijos paminklų. Legendų, kurios tiesiogine prasme atgyja prieš turistų akis ekskursijų metu. Galėsite aplankyti graikų dievų, filosofų, mąstytojų ir mokslininkų tėvynę ir pajusti graikų pasaulėžiūrą bei kūrybišką požiūrį į tikrovę. Graikija yra nuostabi atostogų vieta, turinti turtingą kultūros paveldą.

Klimatas

Graikijos klimatas įvairus: Viduržemio jūros, Alpių ir vidutinio klimato. Kurortiniai miestai išsidėstę Viduržemio jūros klimato zonoje, kuriai būdingos švelnios, drėgnos žiemos ir karštos, sausos vasaros. Vasaros metu vidutinė temperatūra svyruoja nuo +20°C iki +30°C, oro drėgnumas – 50%.

Graikijos perlas - Kretos sala

Populiariusi pasiūlymai

AVIALINIJOS

Nepriklausomai nuo to, kur planuojate kelionę – mes visada pasiūlysime patogų skrydį.

TURIZMO PROFESIONALAI

Kiekvienoje poilsio šalyje Jus pasitiks, palydės iki užsakyto viešbučio ir rūpinsis Jūsų atostogų metu paslaugūs ANEX Tour darbuotojai.

PERVEŽIMO PASLAUGOS

Saugiais ir patogiais autobusais mėgausitės kelione iki Jūsų pasirinkto viešbučio.