banner

Apie mus

 

 

Kas mes esame?

ANEX Tour istorija prasidėjo 1996 m. Nuo tada, turkiško kapitalo įmonė išaugo iki kelionių organizatoriaus veiklos Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Lietuvoje. Baltijos šalyse organizatorius veikia SIA Baltic World vardu, Lietuvos filialas – Anex Tour Lietuva. Siūlomų poilsio krypčių sąrašas nuolat auga – su mumis keliautojai gali vykti į bet kurią iš 51 šalių – nuo šiltosios Turkijos iki paslaptingosios Peru ir daugelio kitų.

Daugiau nei 25 metus ANEX Group yra viena pirmaujančių kelionių organizatorių pasaulyje. Būdami tarptautinė turizmo organizavimo grupė, atostogų paketų verslą išmanome nuo pat pradžių. Populiariausius viešbučius žinome iš savo patirties. Laikydamiesi savo įmonės šūkio „#darome su meile“, "#wedowithlove“, į savo pasiūlą įtraukiame tik patikrintus viešbučius, kurie yra paklausūs tarp mūsų keliautojų.

Ką mes siūlome?

Siūlome atostogas visų keliautojų poreikiams, nuo ekonominės klasės iki elitinio VIP lygio visomis kryptimis. Platus mūsų viešbučių ir poilsio rūšių pasirinkimas nuolat atnaujinamas, gerėja paslaugų kokybė.

Kiekvienais metais ANEX Tour diegia naujas turizmo srities technologijas. Inovacijos leidžia sutaupyti laiko, pastangų ir pinigų ne tik mums patiems, bet ir mūsų partneriams bei keliautojams.

Bet kurioje poilsio šalyje mūsų keliautojus pasitinka kvalifikuoti atstovai. Visi jie – puikūs savo srities profesionalai, siūlantys pramogines ir istorines ekskursijas kiekvienam turistui individualiai. Taip pat kasmet atnaujinamas turimų ekskursijų sąrašas. Visi mūsų pervežimai vykdomi patogiais ir kokybiškais autobusais. Ilgametė patirtis turizmo rinkoje, ANEX Tour darbuotojų profesionalumas, partnerių patikimumas, platus viešbučių pasirinkimas, aukštas aptarnavimas ir nuoširdus svetingumas – Jūsų paslaugoms.

Kodėl ANEX Tour?

Dirbdami turizmo rinkoje sulaukėme sėkmės, pripažinimo ir partnerių bei turistų pasitikėjimo. Mūsų skrydžių skaičius ir turistų srautai didėja kiekvieną sezoną. Mums svarbu ne tik suteikti turistams geras atostogas, bet svarbiausias pasitikėjimo rodiklis yra tai, kad keliautojai planuoja sekančias atostogas su kelionių organizatoriumi ANEX Tour.

AVIALINIJOS

Nepriklausomai nuo to, kur planuojate kelionę, mes visada pasiūlysime patogų skrydį.

TURIZMO PROFESIONALAI

Kiekvienoje poilsio šalyje Jus pasitiks, iki užsakyto viešbučio palydės ir visų atostogų metu rūpinsis paslaugūs ANEX Tour darbuotojai.

PERVEŽIMO PASLAUGOS

Mėgausitės kelione šiuolaikiškais ir patogiais autobusais iki Jūsų pasirinkto viešbučio.

VIEŠBUČIAI

Visiems poilsio tipams ir svečių norams: apartamentai, miesto tipo ar jaukūs šeimyniniai viešbučiai, dideli kompleksai.