banner

Avialinijos

 

Mavi Gök Airlines (MGA)

Į visų numylėtąją Turkiją vyksime su ANEX Tour grupei priklausančia aviakompanija Mavi Gök Airlines (MGA), oficiali kompanijos svetainė https://mga.aero.

MGA yra atsakinga už saugų keleivių įlaipinimą ir bagažo gabenimą. Keleiviui nustatytas standartinis bagažo kiekis nurodytas kelionės dokumentuose. Prašome susipažinti su žemiau esančia naudinga informacija.

Standartinis/nemokamas bagažas

Visuose MGA skrydžiuose vaikams ir suaugusiems keleiviams paprastai leidžiama vežtis 20 kg registruotą bagažą, kūdikiams - 10 kg (arba biliete nurodytą bagažo normą), ir 6 kg rankinio bagažo vienetą.

Viršijus leistiną bagažo kiekį, keleivis turi sumokėti papildomą mokestį. 

Rankinis bagažas

Kiekvienam keleiviui (išskyrus kūdikius) leidžiama po 1 rankinio bagažo vienetą, neviršijantį 6 kg svorio (jeigu biliete nenurodyta kitaip). Rankinio bagažo matmenys neturi viršyti  55x40x20 cm. Registracijos metu gali paprašyti parodyti turimą rankinį bagažą.

Keleiviai gali vežtis šiuos daiktus:

ASMENINIAI DAIKTAI ŽYMĖJIMAS MATMENYS
Rankinis bagažas 55 x 40 x 20 cm (max 6 kg)
Kamera ar žiūronai 55 x 40 x 20 cm
Planšetinis ar nešiojamas kompiuteris 55 x 40 x 20 cm
Vaikiškas vežimėlis Pram max. 70 x 30 cm Stroller max. 40 x 40 cm
Skėtis (su buku galu) 90 cm
Kūdikio krepšys  
Kūdikių maistas (reikalingas skrydžio metu)  
Žiebtuvėlis (ne kaip ginklas)  
Antklodė, paltas arba šalikas  
Ramentai (pora)  
Insulinas, specialus maistas ar kiti protezai (neišvengiamai reikalingi skrydžio metu)  

Į lėktuvo saloną galima pasiimti nedraudžiamų skysčių. Šie skysčiai gali būti gelio, pastos arba losjono pavidalo, tokie kaip dantų pasta, plaukų gelis, kvepalai, skutimosi putos, dezodorantai.

Skystus ir gelio gaminius, tokius kaip priežiūros ir kosmetikos gaminiai, galima vežtis rankiniame bagaže, jei jie atitinka šias sąlygas:

  • Skystos ar panašios formos produktų turi būti ne daugiau kaip 100 ml. Bendras rankiniame bagaže vežamų skystų daiktų/produktų kiekis neturi viršyti 1 litro ir turi būti vežamas saugiame, apsauginiame, permatomame ir užsegamame nuo išsiliejimo maišelyje.

Registruotasis bagažas

Leidžiamas nemokamas 20 kg (jeigu biliete nenurodyta kitaip) bagažas suaugusiems ir vaikams nuo 2 metų. Jaunesniems nei 2 metų vaikams (kūdikiams) be rezervuotos vietos orlaivyje leidžiamas 10 kg bagažas bei vienas sulankstomas vežimėlis ar atomobilinė kėdutė. 

Keleivių saugumui užtikrinti rekomenduojame susipažinti su leistinų ir draudžiamų daiktų sąrašu, pateiktu oficialioje aviakompanijos svetainėje.

Viršytas bagažo kiekis ir negabaritinis bagažas

MGA užtikrina, kad bagažo perviršis, viršijantis leistiną nemokamo bagažo kiekį ir/ar keleiviams suteikiamą svorį, gali būti vežamas salone arba krovinių skyriuje už papildomą mokestį.

1 keleiviui priklausančio bagažo vieneto standartinių matmenų suma (plotis + aukštis + aukštis) turi būti 158 cm.

Bagažas, kuris yra sunkesnis arba neatitinka nurodytų matmenų, yra laikomas negabaritinių bagažu. Keleiviui suteikiamas leistinas bagažo kiekis negali viršyti 32 kg (už 1 vnt.), net ir sumokėjus bagažo viršijimo mokestį.

Riboto judrumo, spec. Poreikių keleiviai

Keleivis, kuris dėl sveikatos priežasčių nori vežtis deguonies atsargas, turi žinoti, kad vienas mažas balionas gali būti vežamas pagal IATA pavojingų krovinių vadove išvardytas sąlygas. Informacija apie keleivio deguonies poreikį turi būti pateikta Klientų aptarnavimo ir antžeminių operacijų skyriui ne vėliau kaip per 48 valandas. Jei keleivio deguonies balionas netinkamas vežtis į lėktuvą ar krovinių skyriuje, keleivis turi informuoti MGA klientų aptarnavimo ir antžeminių operacijų skyrius, kad jie pasirūpintų papildomu deguonies balionu jo skrydžiui. Salone esantys deguonies balionai yra naudojami tik avariniais atvejais ir nėra naudojami rezervuotoms keleivių reikmėms.

Keleiviai, keliaujantys su vežimėliais ar vaikštynėmis, turi užsiregistruoti iki išvykimo datos ir pranešti apie savo būklę registracijos metu. Sunkios negalios keleiviai turi pateikti oficialiai patvirtintos ataskaitos, kurioje nurodoma jų būklė ir daktaro leidimas skrydžiui, kopiją. Keleiviui yra suteikiamas vežimėlis nuvykimui ikiorlaivio, svarbu iš anksto įspėti ir atvykti į skrydį likus 2 valandoms iki išvykimo laiko.

Norint vežti baterijomis maitinamus vežimėlius, bateriją reikia išmontuoti iš kėdės ir sudėti į izoliacinę pakuotę.

Mes prašome savo keleivių kuo anksčiau iki skrydžio pranešti esamą situaciją. Keleiviai turėtų kreiptis į savo kelionių agentūrą arba kelionių organizatorių.

Kada reikia turėti medicininę pažymą:

  Medicininė pažyma (leidžianti skristi)
Neįgaliųjų vežimėlis Nereikalaujama
Gipsas Reikalaujama
Nėštumas Reikalaujama 28-34 savaičių
Neštuvai Nepriimama į skrydį
  • Keleiviams, su lūžusiomis galūnėmis, reikia žinoti, kad pažyma galioja 10 dienų.
  • Nėštumo pažyma (anglų kalba) galioja 7 dienos iki skrydžio dienos. Po 34 nėštumo savaitės nėščios moterys į lėktuvą nepriimamos.

Gyvūnai (šuo arba katė)

Apie kartu skraidinamus augintinius iki numatyto skrydžio reikia pranešti MGA ir suformuoti užsakymą. Gavus MGA duotą patvirtinimą,  keleivis turi turėti šiuos dokumentus:

  • pasas arba oficialus veterinarijos išduotas sertifikatas (turi būti gyvūno asmens tapatybės kortelė, savininko vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, gyvūno aprašymas ir informacija apie gyvūno sveikatą);
  • skiepų kortelė, kurioje rodoma kačių ir šunų tapatybės informacija (pasiutligės vakcina ir periodinė vakcina);
  • gyvūną identifikuojanti tatuiruotė arba mikroschema;
  • pasiutligės antikūnų titravimo testas;
  • leidimus įvažiuoti į šalį ir kitus reikalingus dokumentus.

Informaciją apie gyvūnų gabenimą ir įkainius rasite čia.

MGA avialinijų skrydžiuose galima įsigyti užkandžių bei gėrimų, meniu rasite lėktuvo salone. Atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

SKYLINE EXPRESS

Į Egipto Hurgados ir Šarm aš Šeicho regionus skrisime su Skyline Express oro linijomis, oficiali kompanijos svetainė http://skylineexpress.aero/.

Skyline Express yra atsakinga už saugų keleivių įlaipinimą ir bagažo gabenimą. Keleiviui nustatytas standartinis bagažo kiekis nurodytas kelionės dokumentuose. Prašome susipažinti su žemiau esančia naudinga informacija.

Standartinis/nemokamas bagažas 

Visuose skrydžiuose vaikams ir suaugusiems keleiviams paprastai leidžiama vežtis 20 kg registruotą bagažą, kūdikiams – 10 kg (arba biliete nurodytą bagažo normą), ir 7 kg rankinio bagažo vienetą. Kūdikiui galima gabenti vežimėlį nemokamai.

Viršijus leistiną bagažo kiekį, keleivis turi sumokėti papildomą mokestį. 

Registracija į skrydį oro uoste prasideda likus 2 valandoms 30 minučių iki biliete nurodyto skrydžio išvykimo laiko vietos laiku ir baigiasi likus 60 minučių iki išvykimo laiko.

Papildomo bagažo įkainiai

KATEGORIJA MOKESTIS, EUR
Papildomas bagažas 5 €/1 KG 
Negabaritinis bagažas Visam negabaritiniam bagažui taikoma 10 eurų kaina be svorio apribojimo
Gyvūno gabenimas orlaivio salone, krepšyje (55 x 40 x 20 cm) max. 8kg 5 €/1 KG 
AVIH – gyvūno gabenimas bagažo skyriuje iki 32 kg  60 €/1 VIENETAS
Dviratis iki 20 kg 40 €/1 VIENETAS
Dviratis 20‐50 kg 80 €/1 VIENETAS
Žvejybos įranga 30 kg 35 €/1 VIENETAS
Burlentė iki 20 kg 45 €/1 VIENETAS
Aitvarų sporto įranga, vandenlentė, parašiutas ir parasparnis iki 20 kg 30 €/1 VIENETAS 
Kanoja iki 20 kg 55 €/1 VIENETAS 
Nardymo įranga iki 20 kg max. 190 x 75 x 65 cm  50 €/1 VIENETAS 
Golfo įranga iki 20 kg (golfo lazda ir krepšys) 50 €/1 VIENETAS 
Paspirtukas iki 20 kg 25 €/1 VIENETAS