banner

Tailandas

Užsisakykite poilsį Tailando kurortuose su ANEX Tour!

TAILANDAS

Apie šalį

Tailando karalystė – vienas nuostabiausių, nepamirštamiausių ir egzotiškiausių planetos kampelių, šypsenų ir begalinio pozityvumo šalis. Tailandas stebina savo svetingumu, unikaliu gamtos grožiu ir kontrastu, derindamas senovės kultūrą su nenutrūkstamu metropolio gyvenimo ritmu. Ši šalis alsuoja ryškiomis spalvomis, pikantiškais aromatais ir neribotu skaičiumi pramoginių programų bei edukacinių ekskursijų.

Šiandien Tailandas yra viena iš labiausiai lankomų Pietryčių Azijos šalių. Čia kiekvienas be išimties gali rasti ką nors sau patinkančio.

Bendras šalies ilgis iš šiaurės į pietus yra apie 1860 km. Tailande yra įvairių geografinių reljefų: ir plokščių vietovių, ir kalvotų plokščiakalnių, kalnų. Valstybei priklauso daug mažų ir didelių salų, esančių Andamanų ir Pietų Kinijos jūrų pakrantės zonose. Valstybės sostinė yra Bankokas. Būtent nuo čia ir prasideda daugelio turistų kelionė, nes Bankokas – didžiausias šalies miestas ir svarbus transporto mazgas, jungiantis Azijos šalis. Kiti didieji Tailando miestai ir kurortai: Pataja, Puketas, Koh Chang, Koh Samui, Krabi ir Hua Hin.

Klimatas

Klimatas Tailande yra labai palankus. Šalis išsidėsčiusi subekvatorinėje juostoje, todėl čia šilta ir jauku ištisus metus.

Orus Tailande galima suskirstyti į tris sezonus: „karštą“ – nuo kovo iki gegužės, „lietingą“ – nuo birželio iki lapkričio ir „vėsųjį sausąjį“ sezoną – nuo lapkričio iki vasario. Lietus dažniausiai lyja vakare ir naktį.

Oro temperatūra visus metus nenukrenta žemiau +25 °C, o karščiausiu periodu siekia +35 °C. Platus laipsnių diapazonas padaro jūsų viešnagę Tailande maksimaliai malonią.

Atrakcionai

Keliautojai, perkantys keliones į Tailandą, tikrai turėtų aplankyti pagrindines Bankoko lankytinas vietas, įskaitant Karališkuosius rūmus ir Chakri dinastijos muziejų, Smaragdinio Budos šventyklą, Gulinčio Budos šventyklą, taip pat pasivaikščioti palei „Karališkąją upę“  – Chao Phraya.

Turistai taip pat raginami aplankyti Džeimso Bondo salą ir Phi Phi salyną. Nardymo entuziastai turėtų aplankyti Similan salas, kurios yra tarp dešimties geriausių nardymo vietų pasaulyje.

Ekstremalių pojūčių gerbėjams tikrai patiks "Top Tree" nuotykių parkas. Ryškių emocijų suteiks jodinėjimas drambliais, "Safari World", "Siam Niramit" šokio spektaklis, "Siam Park" pramogų parkas, "Cartoon Network" vandens parkas.

Nardymas

Nardymas tropinėse Tailando platumose suteiks nepamirštamų įspūdžių. Vandens temperatūra niekada neviršija +25-30 °C. Geriausias sezonas nardymui yra nuo lapkričio iki gegužės. Pataja (Tailando įlanka) ir Puketas (Andamanų jūra) yra pripažinti nardymo centrai.
 

Keliautojų pamėgti Tailando regionai

Populiariausi Tailando regionai

AVIALINIJOS

Nepriklausomai nuo to, kur planuojate kelionę – mes visada pasiūlysime patogų skrydį.

TURIZMO PROFESIONALAI

Kiekvienoje poilsio šalyje Jus pasitiks, palydės iki užsakyto viešbučio ir rūpinsis Jūsų atostogų metu paslaugūs ANEX Tour darbuotojai.

PERVEŽIMO PASLAUGOS

Saugiais ir patogiais autobusais mėgausitės kelione iki Jūsų pasirinkto viešbučio.