banner

POILSIS EGIPTE

Užsisakykite poilsį Egipto kurortuose su ANEX Tour!

EGIPTAS

Egiptas yra šalis esanti Sinajaus pusiasalyje ir šiaurės rytų Afrikoje, skalaujamas Raudonosios ir Viduržemio jūros. Ribojasi su Palestina, Izraeliu, Libija ir Sudanu. Sostinė – Kairas.

Šalis mėgiama turistų, dėl galimybės derinti poilsį paplūdimiuose, nardymą ir platų ekskursijų pasirinkimą. Egipte gimė seniausia civilizacija, kurios dėka, šalyje buvo išsaugota daugybė senovės paminklų ir vienas iš "7 pasaulio stebuklų" – Gizos piramidės. Įvairios ekskursijų programos leidžia kiekvienam svečiui pasinerti į senąją šalies istoriją ir susipažinti su turtinga vietine kultūra. Tik Egipte galite gėrėtis piramidžių ir sfinksų didybe, aplankyti tikrą rytietišką turgų ir tyrinėti unikalaus povandeninio pasaulio grožį.

Egipto kurortus skalauja viena šilčiausių ir sūriausia pasaulio jūros. Visame Šiaurės pusrutulyje nėra tokios koralų ir jūrų gyvybės įvairovės. 

Klimatas

Egipto teritorija yra atogrąžų ir subtropikų klimato zonoje, kuriai būdingos karštos, sausos vasaros, kai temperatūra kyla iki +35 °C Šarm el Šeiche ir Hurgadoje, bei švelnios, ir drėgnos žiemos, kai oro temperatūra siekia +22 °C. Atostogų sezonas trunka nuo lapkričio iki kovo mėnesio.

Dėl minimalaus kritulių kiekio (žemo drėgmės lygio), atostogų sezono metu, aukšta temperatūra yra lengvai toleruojama.

Klimato ypatumas yra temperatūros svyravimai dykumoje (nuo minuso naktį iki +45 °C dienos metu). Pavasarį gali būti smėlio audros.

Vandens temperatūra, Viduržemio jūroje vasarą yra apie +26 °C, žiemą +16 °C, Raudonojoje jūroje +28 °C vasaros sezono metu ir +23 °C žiemą. Dėl to, atostogauti Raudonosios jūros pakrantėje galima ištisus metus.

AVIALINIJOS

Nepriklausomai nuo to, kur planuojate kelionę – mes visada pasiūlysime patogų skrydį.

TURIZMO PROFESIONALAI

Kiekvienoje poilsio šalyje Jus pasitiks, palydės iki užsakyto viešbučio ir rūpinsis Jūsų atostogų metu paslaugūs ANEX Tour darbuotojai.

PERVEŽIMO PASLAUGOS

Saugiais ir patogiais autobusais mėgausitės kelione iki Jūsų pasirinkto viešbučio.